Přeprava vozidel - odtahovkyPožární technika KOV Karoserie Velim s.r.o. KOV Karoserie Velim s.r.o. KOV Karoserie Velim s.r.o. KOV Karoserie Velim s.r.o.

Our company KOV Karoserie Velim s.r.o. has been established for more than 25 years,
a family-owned company involved in the production of freight cars

Souprava pro přepravu vozidel

Speciální souprava pro přepravu až šesti vozidel je složena z nálkadního vozidla o celkové hmotnosti 14tun a tandemového přívěsu o celkové hmotnosti 14tun.

Nákladní vozidlo je vybaveno patrovou nástavbou pro přepravu dvou vozidel a tažným zařízením pro spodním spojení. Tandemový přívěs KOV PC2 pro přepravu čtyř vozidel je vybavem dvěmi horními patry a zadním výsuvem.

Rallye team Škodamotorsport

KOV Velim dostala již poněkolikáte příležitost vyrobit speciální servisní nástabu pro rallye team Škoda motorsport. Skříňová nástavba je postavena na podvozku SCANIA S500.

Vnitřní vybavení zahrnuje speciální dílenskou vestavbu jejiž součástí jsou například: Posuvné svěráky, výsuvné zásuvky s nosnotí 150kg na kotouče, výsuvný box na 32ks kompeltních tlumičů a další. Spodní schány ukrývají předevší elektrocentrálu o výkovu 12kVA.
 

Přenosový vůz - TV NOVA

Přenosové televizní vozi jsou pro KOV Velim zavedeným výrobkem. Pro TV Nova jsme postavily nástavbu v provedení RACK READY na podvozku Mercedes-Benz Atego.

Vnitřní vybavení bylo dodáno vč. kompletní monitorové stěny a instalace velkých technologických celků (kabelové bubny, klimatizační systém, záložní zdroje - UPS).


© KOV Karoserie Velim s.r.o. | Všechna práva vyhrazena